Dla mnie fotografia to życie zaklęte w kadrze.

Chcę, by każda fotografia było niezwykłym zapisem momentu, do którego będziecie wracali przez lata. Moje zdjęcia to utrwalone emocje, często widzę to czego nie dostrzegają inni. Z wykształcenia magister sztuki, prywatnie żona i matka. Fotografia to sztuka, sztuka patrzenia na innych. Patrzenie duszą daje najpiękniejsze fotografie, zatem patrzę… patrzę… patrzę…
Najbardziej cenię sobie reportaż, chwytanie chwil i emocji… Dlatego też, obszarem moich działań jest głównie fotografia ślubna, dziecięca, rodzinna.Często fotografuję wspólnie lub wymiennie z mężem, również  magistrem sztuki, dlatego też macie pewność, że nic nie wypadnie, bo zawsze jest drugi fotograf.Chętnie wykonam dla Was też sesje z brzuszkiem, wszelkiego rodzaju reportaże z uroczystości takich jak, chrzciny czy komunie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, skorzystajcie z formularza kontaktowego.
Jestem fotografem z Gliwic, pracuję głównie w woj. Śląskim i na południu Polski. Zdjęcia robię na pełnoklatkowym sprzęcie marki Canon wraz z serią jasnych obiektywów z serii L(Luxury). Posiadam uprawnienia do fotografowania w obiektach sakralnych wydane przez Kurię Metropolitalną w Katowicach. Współpracuję z firmą  www.slubnyfilm.com.pl zajmująca się profesjonalną i niebanalną wideorejstracją.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Pamiętaj, że piękne zdjęcia są pamiątką na całe życie…

Do zobaczenia,
Magdalena Skorus
Malena Studio